Ostan kasutatud vanamööblit

Kui Teil on soov oma vanamööbel ära anda või maha müüa siis võtke ühendust

Mööbliriie

Mööblikanga valikul oleks hea lähtuda sellest, kui sageli mööblit kasutatakse. Kui seda kasutatakse sageli, oleks hea valida võrdlemisi kulumiskindel riie. Mida kõrgem hõõrdetugevus kangal on, seda vastupidavam. Paljudel kangastel on hõõrdetesti tulemused kirjas. Mõned kangad on väga vastupidavad ning kergesti puhastatavad, näit. kunstseemisnahk. Siid on samas nõrgem ja raskemini puhastatav. Kanga valikul võib mõelda, kas ese asetatakse kunstliku või loomuliku valguse kätte.

Näiteks samet annab valgusega erinevaid toone, rõhutades kaari ja varje, siid aga peegeldab valgust. Mööbliriiet valides on hea arvestada ka mööbliesemele mineva kanga mustriskaalaga. Muster ei tohiks mööblit ära lämmatada ja peaks istuma vabalt kõikidel mööbliosadel, ilma seda tükeldamata. Võib arvestada ka mööblitüki ja mustri kuju.Näiteks ringikujuliste motiividega muster võib mõjuda hästi kaarjate joontega, (kaardus või kumerate käetugedega tool).

Jõuliselt geomeetriline mööbel näeb hästi välja samasuguste kontrastsete kujunditega kangaga kaetult. Suuremustriline kangas toob mööblieseme toas tugevalt esile. Hea, kui kanga muster läheb kokku ka ruumis olevate kujunditega. Juhul kui pood annab koju kaasa mõne kanga proovitüki, saab katsetada, kuidas see toaga kokku sobib.

Olen vajadusel abiks kanga valimisel.

 

Kontakt:

Asukoht: Piiri 5, Keila
Mob: 5662 1370
antiik@antiik.net